3 Ocak 2012 Salı

HELPP MEE !!

Herkeze Merhaba ;

Bu ay çocuk yapmaya başlıycağımızı bilmeyen kalmadı heralde :)) sağır sultan'a bile söledi çünkü eşim !!
Eşimin iş yerine gidemez oldum adamlar suratıma hamilemisin diye bakar oldu walla..yaa Kocacım olur olmaz hemen neden bukadar insana duyuruyosun olsun öle sölersin , hem adama ne senin bu ay çocuk yapmandan desemde dinletemedim ..geçen bir ERKEK mağazasına girdik eşimin sürekli alışverişlerini yaptığı, sohbet muhabet derken adam benim eşimde hamile fln dedi, benimki ZART diye atlamasınmı bizde yapcaz gelicek ay diye..Allahım güleyim mi ağlıyayım mı nasıl utandım anlatamam yanii.. neyse baktım susturamıyorum bende sölüyorum artık :))
 Şimdi yeni gündemimiz benim yumurtlama günlerim ayy walla çocuğum olmazsa bu adam yüzünden olmaz haa benden demesi.. Ya beni strese sokuyor.. dün akşam ewde oturuyoruz bana son 3 adet tarihimi sormaz mı :) neymiş, ovilasyon günümü hesaplıycakmış .. yaa Canım Kocacım bırakta onuda ben hesaplıyım artık..
Dedim bak böyle yapma strese sokuyorsun beni sürekli çocuk muhabbeti yapma dedim , strestende olmazmış dedim.. bu sefer de Stresi araştırmaya koyuldu.. AHhhhh canım benim ben sana ne diyeyim ..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder