21 Eylül 2011 Çarşamba

KONU : ÇOCUK YAPMAK

Merhabalar ..
Yazın gelmesiyle blogtan bir kopuş deniz kum güneş moduna geçişteydim ki artık geldim :) Evet başlıktanda anlıycağınız gibi GÜNDEMİMİZ çocuk yapmak biz eşimle 2 yıldır ewliyiz ve bence daha 1 ay olmuş gibi.. ben doymadım ne eşime, ne ewime, ne gezmeye :) ve en önemlisi kendimi hazır hissetmiyorum sanki şimdi hamile kalsam hüngür hüngür oturup ağlıycakmışım gibi, bırakın kalmayı düşününce bile gözlerim doluyor :)
ya aslında böyle konuşmak istemiyorum alahım tek versin arattırmasın ama istediğimizde versin ,şuanda da isteyenlere versin ..
 Eşim aralık-ocak-şubat aylarında deniycekmiş !! alahım sanki adamın altında kobay var !!o aylarda olmasının sebebi de eylül de falan doğması yani bebek ne cok sıcak görcek nede kış hasta etmeyelim çocuğu mantığı.. :))
Şimdi yaş meselesine gelelim ben 87 liyim eşim 84 lü .. bence yaş olarakta hazır değiliz ..
ÖRN : geçen pazar evde kahvaltı hazırlıyoruz birlikte, eşim kaynamış yumurta istedi ve dip not geçti çok pişmiş olsun diye..bende oldum olası yumurtanın rafadanına hastayımdır ,hatta bunun için sistem bile geliştirdim. kaynamaya başladığı andan itibaren yüze kadar sayıp alınca rafadan oluyor tam istediğim kıvamda :) neyse tam ben sayarken eşim kulağımın dibinde benimle dalga geçmeye başladı 20-40-62-98-45-100 diye konuşuyor ..tabiiki de kaçta kaldığımı unuttum neyse göz kararı bir süreden sonra yumurtayı ocaktan alıp soyduğumda bir de ne göreyim yumurtam katılaşmış :( bunun üzerine okadar sinir oldum ki sofrada oturdum ağladım EWEt yanlış duymadınız AĞLADIM göz yaşlarımı tabağıma akıta akıta hemde ..
tabikide eşim çok büyük şokta , ama çok canım istemişti öyle yemek ve içimde kaldı resmen ..
işte hala çocuk istememin en büyük sebeblerinden biridir bence.. ben hala çocuğum zaten hemde bir yumurta yüzünden ağlayan çocuk .. 
şimdi söleyin bana AAA DOSTLAR ben bu adamı ağzıma emzik,elime biberon alsam vazgeçirebilir miyim acep? :))
                                                                                                                       SEVGİLERİMLE..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder